Match Redirect (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: Code
kk: Коды
