Match Redirect (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Code
km: កូដ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
