Match Redirect (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Code
ku: کۆد

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان
