Match Redirect (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Code
lt: Kodas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Pattern
lt: Šablonas
