Match Redirect (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: Code
lv: Kods

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Pattern
lv: Modelis

en: Target
lv: Mērķis
