Match Redirect (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Code
mn: Код
