Match Redirect (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
