Match Redirect (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: Code
nn: Kode

en: Save changes
nn: Lagre endringar
