Match Redirect (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Code
oc: Còde

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Pattern
oc: Motiu

en: Target
oc: Cibla
