Match Redirect (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: Code
pl: Kod

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Target
pl: Cel
