Match Redirect (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Target
ps: موخه
