Match Redirect (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Save
ru: Сохранить

en: Code
ru: Код

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Status Code
ru: Код состояния

en: Target
ru: Цель
