Match Redirect (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Save
sk: Uložiť

en: Code
sk: Kód

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Pattern
sk: Vzor

en: Target
sk: Cieľ
