Match Redirect (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: Code
sl: Koda
