Match Redirect (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Save
ta: சேமி

en: Code
ta: நிரல்

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி
