Match Redirect (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: Code
uk: Код

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Target
uk: Ціль
