Match Redirect (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Code
ur: کوڈ
