Match Redirect (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Save
vi: Lưu

en: Code
vi: Mã

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Pattern
vi: Mẫu
