Match Redirect (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Pattern
az: Nümunə

en: Target
az: Hədəf
