Match Redirect (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Code
ca: Codi

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Pattern
ca: Patró

en: Status Code
ca: Codi d'estat
