Match Redirect (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Save changes
de: Änderungen speichern

en: Pattern
de: Muster

en: Status Code
de: Statuscode

en: Target
de: Ziel

en: 301 (Moved Permanently)
de: 301 (Dauerhaft verschoben)

en: 302 (Found)
de: 302 (Gefunden)
