Match Redirect (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Code
el: Κωδικός

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Target
el: Στόχος
