Match Redirect (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Save
es: Guardar

en: Code
es: Código

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Pattern
es: Patrón

en: Status Code
es: Código de estado

en: Target
es: Destino
