Match Redirect (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: Code
fi: Koodi

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Status Code
fi: Tilakoodi

en: Target
fi: Kohde
