Match Redirect (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Code
he: קוד

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Pattern
he: פורמט
