Match Redirect (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: Code
hr: Kôd

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Pattern
hr: Uzorak
