Match Redirect (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Code
jv: Kode

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané
