Match Redirect (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Pattern
nl: Patroon

en: Target
nl: Doel
