Match Redirect (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Save
pt: Guardar

en: Pattern
pt: Padrão

en: Target
pt: Destino
