Match Redirect (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: Code
ro: Cod

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Pattern
ro: Model

en: Target
ro: Ţintă
