Match Redirect (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Save
sv: Spara

en: Code
sv: Kod

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Pattern
sv: Mönster

en: Status Code
sv: Statuskod

en: Target
sv: Mål
