Match Redirect (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Code
th: รหัส

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
