Match Redirect (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Save
tr: Kaydet

en: Code
tr: Kod

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Target
tr: Hedef
