Material base (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
