Material base (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
