Material base (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
