Material base (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: E-mail
se: Epoasta

en: Content
se: Sisdoallu

en: Login
se: Logge sisa

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Go to page @number
se: Mana @number siidui

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
