Material base (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
