Material base (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Request new password
mk: Барање нова лозинка

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
