Material base (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Content
mr: साहित्य

en: Actions
mr: कृती

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Request new password
mr: नवीन संकेताक्षरासाठी विनंती करा.

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Go to page @number
mr: @number या पानावर जा

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
