Material base (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Help
si: සහාය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
