Material base (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: E-mail
th: อีเมล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Go to page @number
th: ไปยังหน้า @number

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
