Material base (7.x-1.10) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: E-mail
az: E-poçt

en: Content
az: Məzmun

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status message
az: Status mesajı
