Material base (7.x-1.10) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Actions
sl: Akcije

en: Login
sl: Prijava

en: Search
sl: Išči

en: Password
sl: Geslo

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
