Material base (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Content
fi: Sisältö

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Go to page @number
fi: Siirry sivulle @number

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: @current of @max
fi: @current / @max

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Header background
fi: Ylätunnisteen tausta
