Material base (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Pages
is: Síður

en: E-mail
is: Teldupostur

en: Content
is: Innihald

en: Actions
is: Gerðir

en: Search
is: Leita

en: Password
is: Loyniorð

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Request new password
is: Bið um nýtt loyniorð

en: You are here
is: Tú ert her

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Go to page @number
is: Far til síðu @number

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Status message
is: Støðuboð
