Material base (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Content
ur: متن

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: Go to page @number
ur: صفحہ نمبر @number پر جائیں

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
