Material base (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Content
bg: Съдържание

en: Actions
bg: Действия

en: Search
bg: Търси

en: Password
bg: Парола

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
