Material base (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: Actions
da: Handlinger

en: Search
da: Søg

en: Password
da: Adgangskode

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Request new password
da: Bestil ny adgangskode

en: You are here
da: Du er her

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Go to page @number
da: Gå til side @number

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: @current of @max
da: @current af @max

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Footer content
da: Footer-indhold

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
