Material base (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Content
km: មាតិកា

en: Actions
km: អំពើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Request new password
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
